مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان: اولین و دومین جلسه دفاع از پایان نامه های دکترای تخصصی واحددهاقان به صورت مجازی برگزار شد
-

دکتر بابک بهفروز، مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان از برگزاری جلسه دفاع از دو عنوان پایان نامه در مقطع دکترای تخصصی جامعه شناسی به صورت برخط خبر داد.

به گزارش خبرنگار آنا از واحد دهاقان، مدیر پژوهش و فناوری این دانشگاه در گفتگوی خود با آنا گفت: « با توجه به مخاطرات موجود ناشی از همه گیری ویروس کرونا و تاکید مسئولان سازمان مرکزی به عدم حضور دانشجویان و انجام کلیه امور آنان به صورت اینترنتی و غیرحضوری و به خصوص برگزاری جلسات دفاعیه تحصیلات تکمیلی به صورت برخط، واحد دهاقان پس از بررسی درخواست دانشجویان و ایجاد مقدمات لازم، طی هماهنگی با واحدهای تهران شمال  و نیز واحد خرم آباد، دفاع از دو عنوان رساله دکترای تخصصی را با حضور ناظر تحصیلات تکمیلی و مدیر فناوری اطلاعات و با ایجاد ارتباط از طریق نرم افزارهای مورد نیاز، بدون حضور اساتید و دانشجویان به صورت کامل و با رعایت تمامی شرایط و ملزومات برگزار نمود. »

بهفروز خاطرنشان کرد: « دو عنوان رساله دفاع شده، با راهنمایی دکتر منصور حقیقتیان، عضو هیئت علمی واحد دهاقان و نیز همکاری دکتر شاپور بهیان، عضو هیئت علمی واحد مبارکه و استاد مدعو این واحد به انجام رسید. طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مصمم هستیم که در سال جدید با برگزاری این قبیل جلسات، به روند دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی سرعت بیشتری ببخشیم. »

 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/03/24
تعداد بازدید:
238
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal