رئیس واحد دهاقان: دانشگاه دهاقان؛ صاحب امتیاز تنها آزمایشگاه همکار استاندارد شهرستان
-

دکتر سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان در گفتگوی خود با آنا ضمن اعلام این خبر گفت: «  هسته فناور « بتن خاک نوین سام اسپادانا » به مدیریت مهندس وحید بابادی عکاشه و دکتر پیمان داوری، عضو هیأت علمی واحد، از سال 97 در این واحد دانشگاهی تشکیل شد و در فروردین ماه سال 98 این هسته فناور، موفق به اخذ امتیاز آزمایشگاه همکار استاندارد و موافقت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گردید. »

وی اضافه کرد: « در طول یک سال اخیر این آزمایشگاه به عنوان تنها مرجع معتمد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان در شهرستان دهاقان، موفق به اخذ 380 نمونه آزمایشگاهی از پروژه های مختلف شده است. »

حجازی اظهار کرد: « دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، درصدد است که در سال جاری، مجوز آزمایشگاه خاک و جوش را نیز در کارنامه خود بگنجاند. »

وی خاطرنشان کرد: « با توجه به وجود زیرساخت‌ها و تجهیزات مربوط به دوام بتن در آزمایشگاه دوام بتن دهاقان، واحد به‌دنبال اخذ استاندارد 17025 است که با یاری خداوند و تلاش مسئولان واحد در آینده‌ای نزدیک به آن دست خواهیم یافت. »

حجازی متذکر شد: « با توجه به برخورداری واحد از رشته کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و توانایی‌های بالقوه دانشجویان در زمینه بتن‌های خاص و بهره‌برداری از این استعدادها، چشم‌اندازی بسیار روشن و پویا را در این زمینه برای دانشگاه دهاقان متصور هستیم. »

 
 
 
 
تاریخ:
1399/04/05
تعداد بازدید:
181
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal