معاون علمی واحد دهاقان در جمع مشاوران تحصیلی: مشاوران تحصیلی بر دانش آموزان و زندگی و آینده آنان، تاثیری باور نکردنی و ماندگار دارند
-

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، جمعی از مشاوران تحصیلی شهرستان شهرضا از واحد دهاقان و خدمات علمی و آموزشی این واحد دانشگاهی بازدید کردند.

در این برنامه دکتر محمد علی چیت ساز، معاون علمی واحد در سخنانی گفت: « انسان در زندگی برای تصمیم گیری های بهتر، نیاز به راهنمایی و مشورت با دیگران دارد و ضرورت این امر بر کسی پوشیده نیست. این ضرورت در سنینی که فرد ناچار به انجام انتخاب های مهم است بیشتر و حیاتی‌تر جلوه می‌کند. انجام این قبیل مشاوره در انتخاب درست، کمک بسیار شایانی برای فرد مشورت گیرنده است. »

معاون علمی دهاقان افزود: « در امر تحصیل نیز مانند دیگر امور، خانواده و والدین نقش بسیار مهمی دارند، به نحوی که خانواده در امر پیشرفت یا افت تحصیلی دانش آموزان از عوامل مهم به شمار می‌روند. اگر اطلاعات خانواده در این خصوص مکفی باشد، باعث پیشرفت فرد و اگر مفروضات خانواده کم و ناکافی باشد، باعث عدم موفقیت فرد خواهند شد. »

چیت‌ساز خاطرنشان کرد: «  مشاور تحصیلی، وظیفه رهبری و هدایت دانش‌آموزان را به عهده دارد تا دانش آموز بتواند با موفقیت درس و تحصیل خود را بگذراند و به دانشگاه یا بازار کار گام بگذارد. مشاوران تحصیلی با تخصص خود بر دانش آموزان، زندگی و آینده آنان، تاثیری باورنکردنی و ماندگار خواهند داشت. »

معاون علمی واحد دهاقان در در پایان خاطرنشان کرد: «  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با بیش از 30 سال فعالیت علمی آموزشی و فرهنگی و تربیت بیش از 20 هزار دانش آموخته، نقش مهمی در تربیت نیروی متخصص داشته و یکی از افتخارات استان و کشور است، دانشگاهی که به عنوان قطب مدیریت و جامعه‌شناسی و با برخورداری از تمامی مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی، حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
تاریخ:
1399/06/11
تعداد بازدید:
194
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal