همکاری واحد دهاقان در رزمایش مومنانه شهرستان
ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان دهاقان با مشارکت مستقیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان، تعداد 2500 پرس غذای طبخ شده و نیز 300 بسته معیشتی را در طرح رزمایش مومنانه شهرستان، تهیه و بین نیازمندان توزیع کرد.

دکتر سیدحسن حجازی رئیس واحد دهاقان در گفتگوی خود با خبرنگار آنا ضمن اعلام این خبر افزود: « نیکوکاری و کمک به همنوع از مهمترین ارزش هایی است که در اسلام و در فرهنگ دینی ما به آن توجه خاصی شده و همه بزرگان کمک به همنوع را به طور خاص و جدی به همه توصیه کرده‌اند، به نحوی که نیکوکاری در دین مبین اسلام از بهترین اعمال برشمرده می‌شود».

وی افزود: « آموزه های دینی ما به ما یاد داده است که در شرایط سخت و فشارهای زندگی باید به همنوعان خود کمک کنیم، چرا که کمک به اقشار آسیب پذیر، تاثیرات فردی و اجتماعی زیادی در زندگی ما داشته و نتایج آن  به خوبی در جامعه قابل مشاهده است».

رئیس واحد دهاقان تصریح کرد: « در راستای عمل به آموزه‌های اسلامی و به منظور گره‌گشایی از بخشی از مشکلات جامعه در شرایط فعلی، تصمیم گرفتیم با همکاری و کمک شایسته ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران و جمعی از خیرین تعداد 2500 پرس غذای طبخ شده در شرایط کاملاً بهداشتی و با رعایت توصیه‌های ستاد ملی کرونا، در آخرین روزهای ماه صفر بین نیازمندان شهرستان توزیع نماییم ».

لازم به یادآوری است که جمعی از اساتید و کارمندان این واحد دانشگاهی نیز به صورت داوطلب در انجام این کار انسان دوستانه مشارکت نمودند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/07/19
تعداد بازدید:
291
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal