بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان مبنی بر محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور فرانسه
----------- ادامه خبر ------------
بسم الله الرحمن الرحیم
وقایع و اتفاقاتی که این روزها به گوش می رسد مؤید این واقعیت است که جایی که خرد، اندیشه و منطق آدمی از جریان باز می ماند، رویه توهین و جسارت در پیش گرفته می شود. و آن گاه که وجدان مشترک بشریت به خواب می رود انگیزه های پلید شیطانی سر برمی آورد. این نقصان و خسران چه در غرب و از زبان به ظاهر سیاستمدار اسلام ستیزی چون رئیس جمهور فرانسه باشد و چه در شرق، موجب بروز آفات و بلایای بسیاری برای بشریت و جریحه دار شدن احساسات پاک دو میلیارد نفر مسلمان شده است. فرانسه و سایر جوامع غربی که امروزه در اوج شهوت پرستی و ابتذال واقع شده اند در بن بست مکاتب و ایسم های غیر توحیدی گرفتار آمده اند و عقلانی تر آن است که دولتمردان کم خرد غربی، کِشتی به گل نشسته جوامع خود را به ساحل نجات و آرامش برسانند.
توهین و جسارت هتّاکانه به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) که در سالهای اخیر به حربه ای سیاسی و تهاجمی برای غرب بدل شده است، این بار  از سوی رئیس جمهور بی تدبیر و هتاک فرانسه تکرار گردید. انگیزه این سخنان سخیف، اگر مقابله با رویکرد مثبت جوانان فرانسوی و اروپایی به اسلام باشد یا هر موضوع دیگری، در واقع واکنشی مذبوحانه و از سر استیصال به شنیده شدن پیام جهانی و پر تلؤلؤ رسول مهربانیها حضرت محمد مصطفی (ص) است. این تلاش مذبوحانه امری است که از حیث بیهودگی، پنبه در گوش گذاشتن کفار در صدر اسلام را تداعی می کند.
نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان ضمن محکومیت هرگونه توهین به ساحت پاک و مقدّس پیامبر اکرم (ص) و هر اقدام دین ستیزانه و ضد اسلامی، ضمن دعوت جوامع عقب مانده غربی و رئیس جمهور مستأصل فرانسه به بازگشت به مذهب و دینمداری آگاهانه اعلام می دارد که مکتب جهانشمول و انسان ساز اسلام و میراث گرانقدر رسول مهربانیها نه تنها با این گونه جسارتها تضعیف نخواهد شد بلکه به مصداق آیه شریفه " یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ "  چهره تابان و درخشان خود را بیش از پیش به عالمیان عیان خواهد کرد. انتظار می رود که دانشگاهیان اندیشمند و معزّز ما با اجتهادات فکری و علمی در برابر این گونه تحریفات و سخنان سخیف ایستادگی کرده و با تنویر افکار پرده از نیّات پنهان و شوم دشمنان اسلام و قرآن بردارند.

“نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان”
 
 
تاریخ:
1399/08/06
تعداد بازدید:
207
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal